fbpx

Dentwell Diş Kliniği

Ekibimiz

Mükemmel Deneyim, Mükemmel Ekip

Dentwell Ekibimiz

Mamak Diş Doktoru

Ekibimiz, profesyonelliğiyle öne çıkan, mükemmel deneyime sahip bir grup uzmanı barındırmaktadır. Her bir üye, kendi alanında uzmanlaşmış, tutkulu ve yenilikçi bir yaklaşımla çalışmaktadır. Deneyimli ekibimiz, son teknolojileri kullanarak her hastanın ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamayı hedeflemektedir. İnsan odaklı yaklaşımıyla, her bir hastaya kişisel ve özenli bir hizmet sunmaktadır. dentwell.com.tr’deki ekibimiz, mükemmel ekip ruhuyla bir araya gelerek, her bir hastanın gülümsemesini mükemmelleştirmek için çalışmaktadır.

Behçet ÖZCAN

Genel Müdür

Merhaba, ben Behçet Özcan. 1994 yılında doğdum ve eğitimim, deneyimimle birlikte Dentwell Diş Kliniği’nin genel müdürü olarak görev almaktayım.

Dt İrem ÖZER

Diş Hekimi

Merhaba, ben İrem ÖZER. 1997 yılında doğdum ve eğitimim, deneyimimle birlikte Dentwell Diş Kliniği’nin Mesul Müdür olarak görev almaktayım.

Merhaba, ben Eda Nur Yıldırım. 1997 yılında doğdum ve eğitimim, deneyimimle birlikte Dentwell Diş Kliniği’nin Diş Hekimi olarak görev almaktayım.

Dr. Dt. Sarp GÜNDEMİR

Ağız ve Çene Cerrahisi Doktora

Merhaba, ben Sarp Gündemir. 1995 yılında doğdum ve eğitimim, deneyimimle birlikte Dentwell Diş Kliniği’nin Diş Hekimi olarak görev almaktayım.

Buse TUNCER

Yönetici

Merhaba, ben Buse Tuncer. 1997 yılında doğdum ve eğitimim, deneyimimle birlikte Dentwell Diş Kliniği’nin Yönetici olarak görev almaktayım.

Merhaba, ben Elif Uludağ. 1993 yılında doğdum ve eğitimim, deneyimimle birlikte Dentwell Diş Kliniği’nin Asistan olarak görev almaktayım.

Diş hekimi asistanlığı 

Diş hekimi asistanlığı 

Dijitalize

Sosyal Medya Yönetim Ekibi

Merhaba, biz Dijitalize. 2019 yılında Hizmet vermeye başladık. Deneyimimizle birlikte Dentwell Diş Kliniği’nde görev almaktayım.

Ankara Diş Kliniği

Online Randevu

Hızlı ve kolay randevu almak için online randevu ekranımızı kullanabilirsiniz. Üstelik randevu alma işlemi ücretsizdir. Hemen randevunuzu oluşturun ve sağlıklı bir gülüşe adım atın!

Çalışma Saatlerimiz

Online Randevu
WhatsApp
Hemen Ara